Panorama Krušných hor

Hotel Plešivec

Popis ubytování

Okolí

Užijte si ubytování přímo na vrcholu jednoho z nejvyšších kopců v Krušných horách. Hotel Plešivec, jak již sám název vypovídá, se nachází na vrcholu 1028 m.n.m. vysoko položeného Plešivce. Návštěvníci hotelu mohou vystoupat na 16 m vysokou rozhlednu, která je přímou součástí hotelu. Z rozhledny je nádherný výhled na dominanty Krušných hor- Klínovec, Blatenský vrch a dále také na Slavkovský les, Doupovské hory či Český les. Vyznavači sportovních aktivit ocení především turistické trasy a cyklotrasy pro každého. Pro fanoušky zimních sportů je zde připravena řada sjezdových a běžkových tratí.

Služby

Součástí hotelu je 6 apartmánů vybavených vlastní koupelnou, televizí a bezplatným přístupem k internetu prostřednictvím wi-fi. Hotelu náleží restaurace s terasou. V rámci ubytování jsou vám k dispozici následující služby

  • místnost s TV
  • úschovna jízdních kol
  • sauna
  • restaurace

Sportovní aktivity v okolí hotelu

V zimních měsících je zde připraveno 8 sjezdových tratí o celkové délce kolem 12 km. Každá ze tří čtyřsedačkových lanovek je schopna za hodinu přepravit až 2400 lyžařů.

Přes léto mohou návštěvníci využít výběru některé z velkého množství atrakcí- z obří houpačky, bungee trampolíny, lanového centra, lanového parku a dalších atrakcí. V okolí se také nachází řada turistických značených tras a cyklotras, které ocení jak rodiny s dětmi, které si chtějí užít den v krásné krajině i sportovně založení cyklisté, kteří si rádi prověří fyzickou kondici nebo technické schopnosti.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Abertamech