Panorama Krušných hor

Hotel Zelené Údolí

Popis ubytování

Ubytování na Plešivci

Horská chata Zelené Údolí se nachází přímo v lyžařském areálu Plešivec pouhých několik metrů od lanovky, která vede na vrchol Plešivce ležícího v nadmořské výšce 1028 m. K ubytování jsou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány, které jsou vhodné k ubytování rodin s dětmi. Každý pokoj je vybaven vanou nebo sprchovým koutem, SMART televizí či bezplatným připojením k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Součástí hotelu je zrekonstruovaná restaurace FABRIKA art, která na Vás dýchne nejen atmosféru zcela ojedinělého interiéru, ale hlavně Vás potěší výbornou kuchyní s velkým výběrem jídel. Dostatečná kapacita restaurace umožňuje pořádat firemní a teambuildingové akce či rodinné oslavy a zábavy. V případě zájmu je možné sál přizpůsobit i k tanečním zábavám.

Sportovní aktivity v okolí hotelu

V zimě je opravdovým lákadlem pro fanoušky lyžování plešivecký areál s 8 sjezdovými tratěmi o celkové délce přibližně 12 km. Každá ze tří čtyřsedačkových lanovek je schopna za hodinu přepravit až 2400  lyžařů. Kromě skiareálu na Plešivci je možné využít také některý z dalších lyžařských areálů v Krušných horách - na Klínovci nebo na Božím Daru. Fanoušci běžeckého lyžování také jistě ocení celou řadu upravených běžkářských tratí.

Během letních měsíců mohou návštěvníci hotelu Zelené Údolí využít některé z velkého množství adrenalinových atrakcí na vrcholu Plešivce. Obří houpačky, bungee trampolíny, lanové centrum nebo lanový park navštíví každé léto řada sportovních fanoušků. Reliéf Krušných hor je specifický řadou vrcholů, které obklopují hluboko sevřená údolí, což skýtá nádherný a nezaměnitelný pohled na překrásná panoramata.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Abertamech