Panorama Krušných hor

Hotel Zelený dům

Popis ubytování

Ubytování v dobovém hotelu

Hotel Zelený dům se řadí k několika málo dochovaným kulturním památkám na Božím Daru. Jeho založení se datuje do roku 1542, o čemž vypovídají i historické interiéry. Hotel i jeho personál nabízí netradiční pojetí ubytování. V hotelu je každý z 25 pokojů vybaven vlastním WC a sprchovým koutem. Celková ubytovací kapacita je 60 míst. V hotelové restauraci je možné si nechat zajistit jídlo dle vlastních požadavků.

Hotelové služby

  • připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi
  • kabelová TV
  • parkování zdarma

Sportovní aktivity

Boží Dar a jeho okolí láká především fanoušky sjezdového a běžeckého lyžování. V nedaleké vzdálenosti od Božího Daru se nachází lyžařský areál Neklid a přibližně 5 km od města největší ski areál v Krušných horách Klínovec.

V létě nabízí Boží Dar a jeho okolí spoustu různorodých sportovních aktivit od pěší turistiky, přes cyklistiku až po adrenalinové sporty jako je například jízda na horských kárách, lezení v lanovém centru a spoustu dalšího. Hlavní cyklistickou magistrálou je cyklotrasa č. 23, která vede z asi 35 km vzdálených Kraslic přes nejvyhledávanější lokality Krušných hor- Horní Blatná, Boží Dar, Klínovec až do severočeského Děčína.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování na Božím Daru