Panorama Krušných hor

Lázeňský hotel Pawlik Františkovy Lázně

Popis ubytování

Luxusní lázeňský hotel ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel Pawlik je umístěn v zeleni lázeňského parku uprostřed města. Královská vila, ve které je hotel umístěn, je propojena s Aquaforem, do kterého je neomezený vstup součástí ceny za ubytování. Vychutnejte si tak radovánky v jednom z nejkrásnějších a největších akvaparků v českých lázních. Lázeňský hotel Pawlik nabízí celou řadu lázeňských a wellness procedur, kterými je možné léčit gynekologická onemocnění, problémy s pohybovým aparátem či nemoci trávicího ústrojí. K léčebným kúrám jsou využívány místní léčivé prameny typu Na2SO4 o teplotě přibližně 10 °C a o obsahu CO2 a minerálních látek.

Typy lázeňských procedur

  • slatinné koupele a zábaly
  • uhličité koupele
  • plynové injekce
  • vodoléčba
  • masáže
  • kryoterapie
  • akupunktura
  • a další lázeňské služby...

Vybavení hotelu Pawlik

K ubytování jsou v lázeňském hotelu Pawlik k dispozici pokoje několika kategorií a skupin A a B, které se nacházejí ve shodně pojmenovaných budovách A a B, které jsou navzájem propojené vytápěnou prosklenou chodbou. Celkem je k dispozici 143 jednolůžkových a 123 dvoulůžkových pokojů a 3 luxusní apartmány.

Pokoj kategorie Economy

Pokoj s menší plochou je bez balkónu avšak s krásným výhledem do hotelové zahrady, do dvora nebo do parku. Každý z pokojů je vybaven sprchou, WC, fénem, županem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitnými programy, minibarem a trezorem.


Virtuální prohlídka pokoje kategorie Economy


Pokoj kategorie Standard

Pokoj o menší ploše s výhledem do zahrady, lesoparku, lázeňského parku, eventuelně do dvora. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, fénem, županem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitnými programy, minibarem a trezorem. Pokoje v budově B jsou od ledna 2015 nově zrekonstruované


Virtuální prohlídka pokoje kategorie Standard


Pokoj kategorie Komfort

Pokoj o větší ploše má výhled do lázeňského parku, lesoparku nebo do hotelové zahrady. Pokoje jsou vybavené sprchou (vana pouze v budově A), WC, fénem, županem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitnými programy, minibarem a trezorem. Od ledna 2015 jsou pokoje v budově B nově zrekonstruované.


Virtuální prohlídka pokoje kategorie Komfort


Pokoj kategorie Superior

Tento prostorný pokoj má svůj vlastní balkón a výhled do lázeňského parku nebo do lesoparku. Pokoje jsou vybavené sprchou (vana pouze v budově A), WC, fénem, županem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitnými programy, minibarem a trezorem. Od ledna 2015 jsou pokoje v budově B nově zrekonstruované. Při příjezdu vás čeká welcome drink v hotelové kavárně.


Virtuální prohlídka pokoje kategorie Superior


Apartmá

Apartmán má prostorný obývací pokoj a samostatnou ložnice s výhledem do lázeňského parku nebo do lesoparku. Pokoje jsou standardně vybavené sprchovým koutem a vanou, WC, fénem, županem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitnými programy, minibarem a trezorem. Při příjezdu Vás čekáme s welcome drinkem v hotelové kavárně.


Virtuální prohlídka Apartmá


Apartmá Aquaforum

Toto luxusní mezonetové apartmá se pyšní výhledem do lázeňského parku. Disponuje 160 m2 obytné plochy, koupelnou s vířivou vanou, dvěma LCD televizory se satelitnými programy, venkovní privátní terasou s lehátky. Součástí ubytování v tomto apartmánu je servisní služba navíc a parkování zdarma.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování ve Františkových Lázních