Panorama Krušných hor

Penzion Astoria Jáchymov

Popis ubytování

Ubytování v centru lázeňské části Jáchymova

Hotel Astoria vznikl ve 20. století spojením tří domů. Nachází se přímo naproti Aquacentru Agricola, které nabízí pestrou nabídku relaxačních a wellness procedur. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC, televizí se satelitním přijímačem, připojením k internetu, telefonem a lednicí. Hotel je zapojen do projektu Cyklisté vítáni a díky tomu zde nechybí možnost úschovy kol, vypůjčení nářadí na drobné opravy a možnost využít vyprání a usušení cyklistického oblečení.

Lázeňské a wellness služby v Jáchymově

Jáchymov je proslulý hlavně svými radonovými lázněmi, které využívají radioaktivní radonovou vodu především k léčení pohybového aparátu a k rehabilitačním kúrám po zraněních a operacích. Přímo naproti hotelu Astoria se nachází Aquacentrum Agricola, které nabízí radonové koupele a další wellness služby, jako jsou např. různé druhy masáží, baňkování, vířivé koupele, návštěvy solné jeskyně a nebo kryoterapii.

Sportovní aktivity v okolí Jáchymova

V Jáchymově a jeho přilehlém okolí se nabízí celá řada sportovní aktivit. V zimě jde především o lyžování na některém z lyžařských areálů (Klínovec, Boží Dar, Plešivec) a v létě o cyklistiku a turistiku. Okolí Jáchymova a celé Krušné hory jsou pokryty mnoha značenými turistickými i cyklistickými trasami. Fanoušci adrenalinových aktivit mohou navštívit např. nedaleko vzdálený Plešivec s lanovým centrem a obří houpačkou. Krušné hory poskytují dostatek volnočasových aktivit, které zpříjemní vaší dovolenou na horách.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Jáchymově