Panorama Krušných hor

Hotel Akademik Běhounek Lázně Jáchymov

Popis ubytování

Ubytování na úpatí Krušných hor

Lázeňský hotel Akademik Běhounek byl postaven v roce 1975 a od té doby tvoří nepřehlédnutelnou dominantu Jáchymova. Je zasazen do svahu nad jáchymovským údolím a svým hostům poskytuje nádherný výhled do okolních Krušných hor. Začátkem roku 2009 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Hotel poskytuje ubytování ve 160 pokojích- 50 jednolůžkových, 106 dvoulůžkových, z nichž 6 jich je s bezbariérovým přístupem a 4 komfortně zařízených apartmánech. Dětská přistýlka je na vyžádání poskytována zdarma. Pokoje jsou vybaveny balkonem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, televizí se satelitním přijímačem, minibarem, telefonem a trezorem. Stravování je zajištěno formou švédských stolů ve dvou prostorných restauracích v hotelu.

Lázeňské služby v Jáchymově

Radonové lázně v Jáchymově mají staletou historii a léčebný efekt radonové vody je známý již dokonce po několik staletí. Pro své příznivé účinky na pohybový aparát je oblíbená pacienty po operacích a lidmi trpící problémy s klouby. Ve Spa hotelu Běhounek je možné využít z celé řady léčebných procedur, rehabilitace, masáže či hydroterapie.

Přilehlé okolí Jáchymova a možnosti sportovního vyžití

Jáchymov nabízí dostatek sportovních aktivit během celého roku. V zimních měsících láká na řadu lyžařských areálů v okolí (např. Klínovec, Boží Dar, Plešivec) a v létě na hustou síť značených turistických a cyklistických tras a lesních stezek, kterými jsou krušnohorské kopce doslova protkány. Milovníci krásné horské krajiny si zdejší pobyt jistě nádherně užijí.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Jáchymově