Panorama Krušných hor

Penzion Dalibor Jáchymov

Popis ubytování

Ubytování v údolí Krušných hor

Zrekonstruovaná vila Dalibor hostům nabízí k ubytování celkem čtyři podlaží se 14 jednolůžkovými, 12 dvoulůžkovými pokoji, 3 apartmány, 2 trojlůžkovými a 1 čtyřlůžkovým pokojem. Každý z pokojů je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, ledničkou a zabudovaným trezorem. Vila Dalibor je propojená chodbou s lázeňským hotelem Akademik Běhounek, ve kterém se nachází nepřetržitě otevřená recepce a stravování formou švédských stolů.

Lázeňské procedury v Jáchymově

Jáchymov je známý především těžbou uranu, která zde probíhala ve 20. století. Většina dolů je v dnešní době již uzavřena a slouží například jako sklad léčebného radioaktivního materiálu. Turisté z celého světa jezdí do Jáchymova především díky lázním, které k léčebným procedurám používají radonovou vodu, která má blahodárné účinky na pohybový aparát.

Volný čas v Jáchymově

Podkrušnohorské město Jáchymov nabízí turistům celou řadu možností sportovního vyžití. Mnoho lyžařských areálů v okolí láká každou zimu celou řadu lyžařů i ostatních fanoušků zimních sportů. Hustá síť cyklistických i turistických tras nabízí dokonalé využití volného času v přírodě všem milovníkům outdoorových sportů. Pokud si chcete užít aktivně pojatou dovolenou v krásné přírodě Krušných hor nebo byste rádi zrelaxovali své tělo v některém z lázeňských areálů, Jáchymov vás jistě nezklame a nabídne vám dostatek komfortu a nadstandardních služeb.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Jáchymově