Panorama Krušných hor

Radium Palace Spa Hotel Jáchymov

Informace o ubytování

T. G. Masaryka 413, 362 51  Jáchymov

Co vám ubytování nabízí:

  • Suite Curie / Premium
  • Suite Standard
  • SUPERIOR PLUS jednolůžkový/dvoulůžkový pokoj
  • SUPERIOR jednolůžkový/dvoulůžkový pokoj
  • JUNIORSUITE jednolůžkový/dvoulůžkový/trojlůžkový pokoj
  • I.A jednolůžkový pokoj
  • I.A dvoulůžkový pokoj

Cena od 1460,- Kč / os. / noc

Popis ubytování

Ubytování v lázeňském hotelu v Jáchymově

Lázeňský hotel Radium Palace Jáchymov ctí tradici lázeňství v Jáchymově již od roku 1912. Rozsáhlou rekonstrukcí prošel hotel v roce 1995 a od té doby nabízí ubytování v celkem 157 pokojích se vším komfortem. Každý z pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem nebo vanou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem. Spa hotel je zasazen do lesoparku v krásné přírodě Krušných hor.

Wellness služby v hotelu Radium Palace

Wellness hotel nabízí široký výběr z wellness služeb. Návštěvníkům hotelu je k dispozici baňkování, masáže, kosmetické služby a komplexní lázeňské služby. Radonová voda, která má v Jáchymově dlouholetou tradici, má blahodárné účinky především na pohybový aparát a díky tomu jsou lázně hojně využívány především lidmi s kloubními potíži a lidmi po léčeních a operacích.

Sportovní vyžití a volný čas v okolí Jáchymova

Svým umístěním v překrásné přírodě Krušných hor je hotel vhodný také pro rodiny s dětmi, které hledají aktivní dovolenou strávenou na horách. Fanoušci cyklistiky a turistiky dají za vděk široké síti turistických a cyklistických tras v okolí, které jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní skupiny. V zimních měsících je tato lokalita vyhledávána hlavně díky lyžařským areálům v blízkém okolí Jáchymova (Boží Dar, Plešivec, Klínovec). Kousek od Jáchymova vede lanovka přímo na vrchol Klínovce, na kterém se nachází největší lyžařský areál v Krušných horách.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Jáchymově