Panorama Krušných hor

Hotel Dvorana Karlovy Vary

Popis ubytování

Hotel dvorana v Karlových Varech

Hotel Dvorana v Karlových Varech je unikátní hlavně díky svému zaměření, neboť primární cílovou skupinou je korporátní klientela a hosté, kteří sem přijíždějí za vzděláváním se řadou kurzů a akcí. Hotel Dvorana je se svými službami připraven poskytnout maximální pohodlí rodinám s dětmi, milovníkům kultury a přátelům sportu.

Vybavení pokojů

V hotelu Dvorana je k dispozici 23 nadstandardně vybavených pokojů, z toho 8 apartmánů. Každý z pokojů disponuje nezávislou klimatizací a vzduchotechnikou, televizním systémem IPTV, telefonem, minibarem, trezorem, karetním systémem otvírání dveří a koupelnou s vanou nebo sprchou, WC a bidetem. Samozřejmostí je přístup k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě po celém hotelu.

Konferenční sály a restaurace

Osm sálů o flexibilních kapacitách pro 10 - 140 osob zde umožňuje pořádat školení a semináře až pro 280 osob. Technické vybavení sálů vyhovuje dnešním požadavkům na konání seminářů, konferencí a školení. K pořádaným akcím je zajišťován také catering v souladu s požadavky klientů.

Součástí hotelu Dvorana v Karlových Varech je restaurace, která nabízí kvalitní a velmi chutné pokrmy, prvotřídní kávu či víno. Pro pořádání kulturních akcí či rodinných oslav si zde můžete pronajmout kinosál. Projekční a zvuková technologie dosahuje těch nejšpičkovějších parametrů, za které by se nemuseli stydět ani leckterá nahrávací studia.

Další služby

  • knihovna s počítačem
  • billiard, elektronické šipky
  • parní i suchá sauna
  • masáže
  • kadeřnické a kosmetické služby

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Karlových Varech