Panorama Krušných hor

Grandhotel Ambassador Národní dům

Popis ubytování

Přepychový hotel v centru Karlových Varů

Grandhotel Ambassador Národní dům v Karlových Varech hostům nabízí přepychové ubytování v nově vybudovaných apartmánech třídy ****Superior. Nádherné a prostorné apartmány (Junior Suite, Suite a jedinečný mezonetový Tower Suite) jsou koncipovány tak, aby splnily požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Stylové vybavení veškerých pokojů ladí s dobovým původem secesní budovy nezaměnitelného vzhledu. K ubytování je k dispozici celkem 83 pokojů.

Elegantní pokoje jsou vybavené komfortní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, fénem a kosmetickým zrcátkem, hotelovou kosmetikou. Během pobytu jsou ubytovaným hostům k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Mezi základní vybavení pokojů patří trezor, telefon s přímou volbou, satelitní televize, bezplatné připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, pracovní stůl, žehlící sada. Pro drobné občerstvení slouží minibar.

Další služby

  • restaurace a bar
  • krytý bazén
  • fitness centrum
  • recepce s nonstop provozem
  • úschovna zavazadel
  • lázeňské služby

Sport a volný čas

Karlovy Vary a jejich okolí poskytují mnoho možností milovníkům pěší turistiky a horské cyklistiky. Slavkovský les, který se rozprostírá okolo Karlových Varů, nabízí velké množství cyklotras a především turistických značených cest, které jsou přímo jako stvořené pro pěší túry a cyklotoulky překrásnými smíšenými lesy této chráněné oblasti.

Přibližně 30 km vzdálený hřeben Krušných hor láká k výletům na kole i pěšky. Kromě pěší turistiky a cyklistiky vybízí v zimních měsících ke sněhovým radovánkám. V okolí se nachází celá řada lyžařských areálů a upravených běžeckých tras. Všem milovníkům krásné přírody a čerstvého vzduchu mají Krušné hory jistě co nabídnout.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Karlových Varech