Panorama Krušných hor

Hotel Salvator Karlovy Vary

Popis ubytování

Ubytování v centru lázeňské zóny v Karlových Varech

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Salvator leží na známé Mlýnské kolonádě v srdci lázeňské části Karlových Varů. Přepychové a pohodlné ubytování v romanticky zařízených pokojích. Hotel disponuje výtahem, bezbariérovým přístupem a pokojem pro tělesně postižené osoby. Spa Hotel Salvator nabízí možnosti koupelí v termální minerální vodě, která je do objektu přivedena přímo z Vřídla, a další lázeňské procedury.

Každý z pokojů je vybaven trezorem, televizí, minibarem, telefonem s přímou linkou, připojením k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě, koupelnou s vyhřívanou podlahou a WC. Ke spokojenosti hotelových hostů patří i dobré jídlo a pití. Hotelová restaurace Salvator prvotřídní kvality vám umožní pochutnat si na širokém portfoliu gurmánských pochoutek jak z české, tak i z mezinárodní kuchyně.

Další služby

  • wellness
  • vířivka
  • sauna

Sport a volný čas

Karlovy Vary jsou nejznámějším a největším lázeňským městem České republiky. Za svou slávu u nás i v zahraničí vděčí svým termálním léčivým pramenům. Karlovy Vary poskytují pestrou paletu možností relaxu i aktivního využití volného času, včetně lázeňských a wellness procedur, sportovních aktivit či návštěv kulturních i historických památek.

Necelých 30 km vzdálený hřeben Krušných hor přímo vyzývá k pěším túrám a cyklotoulkám krásnou přírodou s čerstvým svěžím vzduchem. Kromě pěší turistiky a cyklistiky lákají Krušné hory v zimním období ke sněhovým radovánkám. Celá řada lyžařských areálů a upravených běžeckých tras je přímo jako stvořená pro vyznavače zimních sportů. Nadšencům pro krásnou přírodu a krajinu mají Krušné hory jistě co nabídnout.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Karlových Varech