Panorama Krušných hor

Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary

Popis ubytování

Ubytování v lázeňském komplexu

Spa Resort Sanssouci je nový lázeňský komplex, který vznikl spojením tří významných lázeňských hotelů na okraji klidné lázeňské části Karlových Varů. Ke zpříjemnění pobytu je k dispozici moderně zařízená restaurace, ve které se o chuťové buňky hostů stará tým profesionálních kuchařů a kvalifikovaný personál. Ubytovací kapacita hotelového komplexu je 634 lůžek. Každý z pokojů je nově zrekonstruovaný, moderně zařízený a nekuřácký. Pokoje jsou velmi komfortně vybavené, disponují vlastní koupelnou, televizí, telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. Pokoje kategorie Deluxe Suite a Superior (i některé pokoje z dalších kategorií) mají vlastní balkon s krásným výhledem.

Lázeňské služby v hotelu Spa Resort Sanssouci

Lázeňský komplex poskytuje veškeré lázeňské a wellnes služby. Pomocí přírodních zdrojů, které jsou pro karlovarské lázně typické, se zde léčí nemoci a předchází vzniku civilizačním chorobám. Spa hotel nabízí několik lázeňských a wellness balíčků obsahující masáže a další procedury, které zpříjemní pobyt v lázeňském komplexu.

Okolí a volný čas

Karlovy Vary svými architektonicky významnými stavbami ve svém lázeňském centru lákají k romantickým procházkám. Za návštěvu jistě stojí celá řada kolonád s léčivými prameny. V bezprostředním okolí lázeňské části se rozprostírá Slavkovský les, který díky velkému množství turistických tras a pěších cest láká na procházky na čerstvém vzduchu. Na mnoha místech lázeňských lesů je možné navštívit několik rozhleden a vyhlídková místa, ze kterých se naskýtá překrásný a neodolatelný výhled na město.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Karlových Varech