Panorama Krušných hor

Hotel Smetana - Vyšehrad Karlovy Vary

Popis ubytování

Ubytování v blízkosti centra Karlových varů

Hotel Smetana Vyšehrad v Karlových Varech je umístěn do těsné blízkosti centra města. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Ke zpříjemnění pobytu v lázeňském hotelu můžou hosté využít hotelovou restauraci, která nabízí polopenzi, plnou penzi nebo dietní stravování. Každý z pokojů je komfortně vybaven, disponuje vlastní koupelnou a WC, televizí, minibarem a trezorem.

Lázeňské procedury v hotelu

Přímo v hotelu Smetana Vyšehrad jsou podávány lázeňské procedury. Ke zpříjemnění pobytu jsou hostům k dispozici perličkové koupele s teplotou vody 36 - 38 °C, klasické i reflexní masáže, které pomáhají uvolnit ztuhlé svaly a celkově zregenerovat organismus a další wellness služby. Hotel nabízí řadu wellness a lázeňských balíčků, které jistě oceníte při své návštěvě světoznámých lázní v Karlových Varech.

Sport aktivity v okolí Karlových Varů

Okolí Karlových Varů skýtá velké možnosti pro milovníky turistiky a cyklistiky všech věkových i výkonnostních kategorií. Ve Slavkovském lese, který obklopuje Karlovy Vary, se proplétá mnoho cyklistických a hlavně turistických cest a obyčejných neznačených tras vhodných pro pěší túry a cyklovýlety překrásnými lázeňskými lesy.

Ti z vás, kteří obdivujete horský čistý vzduch a krásnou přírodu, můžete zavítat na hřeben přibližně 30 km vzdálených Krušných hor, které poskytují nepřeberné možnosti v zimních i letních měsících. V zimě je lokalita vyhledávaná především lyžaři a běžkaři, kteří zde navštěvují velké lyžařské areály a upravené běžecké trasy v okolí Božího Daru. V letních měsících čelí Krušné hory náporu cyklistů, kteří zde podnikají výlety za poznáním krásné přírody, trénují své fyzické i technické schopnosti a nebo se pouze projíždí příjemnou a rozmanitou krajinou.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Karlových Varech