Panorama Krušných hor

Spa Hotel Thermal Karlovy Vary

Popis ubytování

Ubytování v lázeňském komplexu v Karlových Varech

Spa Hotel Thermal v Karlových Varech je zasazen na samý okraj lázeňské zóny nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Ubytování je možné v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí některých pokojů je balkon, který skýtá nádherný výhled na lázeňskou zónu i do přilehlých lázeňských lesů. Každý z pokojů je vybaven vlastní koupelnou s WC, HDTV televizí, vysoušečem vlasů, froté setem a kosmetikou a stolním zrcadlem. Připojení k internetu je zajištěno prostřednictvím Wi-Fi sítě. Součástí hotelu Thermal je největší kongresové centrum v západních Čechách s celkovou kapacitou pro 2000 osob. V luxusní hotelové restauraci jsou podávány snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Wellness centrum v hotelu Thermal

Nově zrekonstruované moderní balneo centrum nabízí širokou škálu wellness a léčebných služeb. Ubytovaní hosté mohou využít neomezeně a zdarma vstup do vnitřního bazénu, parních lázní, infrakabiny a finské sauny. Kromě zmíněných služeb je možné využít balíčků, které obsahují různé kosmetické a masérské služby. K léčebným a ozdravným procedurám jsou využívány přírodní zdroje, které jsou vhodné k léčbě nemocí trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, nervové nemoci, nemoci pohybového ústrojí, onkologické nemoci.

Pěší túry v lázeňských lesích

Přilehlé lázeňské lesy nabízí mnoho turistických tras a pěších cest pro příjemné procházky na čerstvém vzduchu. Na mnoha místech je možné navštívit rozhledny a přírodní vyhlídky, ze kterých je překrásný výhled na město.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování v Karlových Varech