Panorama Krušných hor

Hotel Johanka

Popis ubytování

Ubytování na Klínovci

Hledáte-li ubytování na Klínovci v Krušných horách, je pro vás Hotel Johanka tím pravým místem pro trávení letní nebo zimní dovolené. Hotel je situován necelý kilometr od největšího lyžařského areálu v Krušných horách. K dispozici je pět dvojlůžkových, čtyři třílůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje s celkovou kapacitou 30 lůžek. Hostům je zdarma k dispozici připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě (ve společenské místnosti). Ubytování je ideální pro školy, které pořádají lyžařské výcviky na Klínovci.

Služby hotelu

Přímo v hotelu se nachází restaurace, která je přístupná jak ubytovaným hostům, tak i všedním návštěvníkům. V restauraci se vaří domácí česká i minutková kuchyně, pokrmy z ryb, těstoviny a spousta dalších výborných jídel, ze kterých si jistě vybere každý. Součástí objektu je parkoviště, které je na noc zamykáno.

Sportovní aktivity v Krušných horách

Během dlouhých večerů je možné si v penzionu zahrát šipky nebo billiard. Velkou výhodou Hotelu Johanka je umístění v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu na Klínovci s 18 km sjezdových tratí s obslužností 12500 os/h.

Během letních měsíců jsou Krušné hory hojně navštěvovány především turisty, cyklisty a milovníky krásné přírody. Vrcholky hor a přilehlá údolí jsou protkána celou řadou turistických značených tras, cyklotras a cyklostezek a lesních trailů, jež ocení především jezdci na horských kolech, kteří se však musí připravit na poměrně vyšší náročnost stezek.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování na Klínovci