Panorama Krušných hor

Penzion Medvídek

Popis ubytování

Ubytování na Loučné pod Klínovcem

Přímo pod vrcholem Klínovce se nachází prostorný penzion Medvídek, který láká návštěvníky na příjemné strávení letní i zimní dovolené. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Svou kapacitou je objekt vhodný pro ubytování škol při pořádání lyžařských výcviků, škol v přírodě a ozdravných pobytů pro děti.

Služby penzionu Medvídek

Součástí penzionu je restaurace s barem, která nabízí široký výběr jídel. V letních měsících je hostům k dispozici terasa s grilem. Parkování je zajištěno na parkovišti, které je součástí objektu. V hotelu je ubytovaným hostům k dispozici připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Sportování v Krušných horách

Malebné prostředí Krušných hor je typickým místem pro trávení letní i zimní dovolené. Místo je svou polohou velmi oblíbené v zimních měsících, neboť největší ski areál v Krušných horách na Klínovci je vzdálen doslova pár kilometrů. Příjemný horský vzduch, krásná příroda, spousta míst vhodných pro pořádání výletů na kole i pěšky, to vše láká návštěvníky pro trávení aktivní dovolené na hřebeni Krušných hor.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách > ubytování na Klínovci