Panorama Krušných hor

Pension Kozabar

Popis ubytování

Ubytování v Lubech u Chebu

Pension Kozabar se nachází v malebné obci Luby v klidné části Krušných hor. Hostům jsou k dispozici celkem 4 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a 7 dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi. Ubytování nabízí celkovou kapacitu pro 34 hostů. V těsné blízkosti pensionu je restaurace, která návštěvníkům poskytuje prostory pro 60 lidí a velký výběr z chutných jídel a domácích specialit, mezi které patří např. steak z býků, pocházejících z místní biofarmy. V restauraci je možné uspořádat také rodinné oslavy, svatby a další společenské nebo rodinné akce.

Volnočasové aktivity

Oblast Krušných hor poskytuje velké možnosti především v oblasti turistiky a horské cyklistiky. V západní části Krušných hor se táhne celá řada turistických a cyklistických tras, které jsou technicky i fyzicky různě náročné a na své si tak jistě přijde úplně každý.

Za navštívení určitě stojí přibližně 5 kilometrů vzdálená chráněná přírodní památka Vysoký Kámen, který je nejvyšším bodem v okolí a naskýtá krásný výhled na Chebskou pánev a Německo. Přímo od pensionu vede k Vysokému Kameni červená turistická značka, která dále pokračuje do Kraslic.

Kde nás najdete

Zpět na ubytování v Krušných horách